Wwe Turkey
WWE TURKEY'e HOŞGELDİNİZ.!

İRTİBAT: wweturkey@hotmail.com.tr
Wwe Turkey
WWE TURKEY'e HOŞGELDİNİZ.!

İRTİBAT: wweturkey@hotmail.com.tr
Wwe Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Wwe Turkey

Wwe Rpg Oyunumuz

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Rövanş..!

2 posters
YazarMesaj
Triple H
Co-Admin
Co-Admin
Triple H

Rövanş..! Empty
MesajKonu: Rövanş..!   Rövanş..! EmptyC.tesi Şub. 20, 2010 6:41 pm

Stadyum ~The Game~ şarkısıyla inlemeye başlamıştır.Kimin geleceği bellidir.Triple H her zmnki gibi su göstersiyle ringe gelir ve konuşmaya başlar: ''19 şubat günü tüm WWE tarihi icin bir kara gündür.Çünkü yeni yetme bir güreşçi World Heavyweight kemerini aldığını zannetmektedir.Burdan ona sesleniorum.O kemeri kazanmadın.O kemer sana ödünç verildi.Ve en yakın zamanda geri alınacaktır.Admin Randy Orton'a sesleniorum.En yakın zmnda bir RÖVANŞ istiorum.Bu arada eski dostum randy sen ve ortağınla bir mac daha istiorum ama bu mac UNIFIED tag team championchip olacak kazanın iki tag team kemerini alır.''der ve eski dostu randy'i ringe cağırır..!
Age Of Orton
Admin
Admin
Age Of Orton

Rövanş..! Empty
MesajKonu: Geri: Rövanş..!   Rövanş..! EmptyC.tesi Şub. 20, 2010 6:49 pm

Randy Orton Şarkısıyla Ring gelir. Seyirciler coşar... Eline mikrofonu alır ve konuşmaya başlar:
-Triple H.. Senin Tag Team maçını kabul ediyorum.. Bu maç olcak.
-Gelelim WHC kemerine. Bu maçıda kabul ediyorum. John Morrisonla maç yapıcaksın.
Randy Orton'un şarkısı tekrak çalar. Ve ringten ayrılır.
https://wweturkey.canadian-forum.com

Rövanş..!
1 sayfadaki 1 sayfası