Wwe Turkey
WWE TURKEY'e HOŞGELDİNİZ.!

İRTİBAT: wweturkey@hotmail.com.tr
Wwe Turkey
WWE TURKEY'e HOŞGELDİNİZ.!

İRTİBAT: wweturkey@hotmail.com.tr
Wwe Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Wwe Turkey

Wwe Rpg Oyunumuz

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

RAW'a sesleniyorum..!

2 posters
YazarMesaj
Triple H
Co-Admin
Co-Admin
Triple H

RAW'a sesleniyorum..! Empty
MesajKonu: RAW'a sesleniyorum..!   RAW'a sesleniyorum..! EmptySalı Şub. 23, 2010 4:46 pm

~The Game~ şarkısı calmaya başlar ve Triple H elinde mikrofonla yavaş yavaş ringe gelir.Ağzında kalan son suyu da püskürtüp konuşmaya başlar: ''Burdan Randy Orton ve diğer RAW üyelerini sesleniyorum.Artık RAW da kemer macı görmek RAW izleyicilerinin hakkı.Eminimki Randy Orton meydan okumaların çoğunu kazanacaktır ama bu heyecanı yaşamak diğer RAW üyelerininde hakkı.Buraya RAW dan herhangi birinin WWE Şampiyonluk kemeri için Randy'e meydan okumasını söylemek için geldim.Meydan okumalarınızı bildirmek icin size ringe davet ediyorum'' der ve beklemeye başlar.
Age Of Orton
Admin
Admin
Age Of Orton

MesajKonu: Geri: RAW'a sesleniyorum..!   RAW'a sesleniyorum..! EmptySalı Şub. 23, 2010 4:54 pm

Randy Orton'ın müziği çalar ve seyirciler coşar.
Belinde WWE Kemeri vardır. Elindede Mikrofon. Konuşmaya başlar:
-WWE Kemeri şuan bende. Jeff Hardy hariç herkes bana rakip olabilir. (Jeff Tag arkadaşım.)
-WWE kemeri için şuan şu dakikada gelecekte bana meydan okuyabilirler.
-Rakiplerimi sabırsızlıkla beklerim... Der ve müziği çalarak ringten ayrılır.
Tabikide Triple H'e WHC kemer maçı için Başarılar der. Ve Ringten Ayrılır...
https://wweturkey.canadian-forum.com
Triple H
Co-Admin
Co-Admin
Triple H

MesajKonu: Geri: RAW'a sesleniyorum..!   RAW'a sesleniyorum..! EmptySalı Şub. 23, 2010 4:58 pm

Randy ringten ayrılırken Triple H de arkasından koşup ona yetişir ve Randy'e elini uzatır,Randy de elini uzatır ve el sıkışırlar ve birlikte taraftarları selamlarlar king

RAW'a sesleniyorum..!
1 sayfadaki 1 sayfası